Zwroty kredytowe

Sprawdź, czy masz wystarczającą wiedzę na temat zwrotów kredytowych!

Skorzystałeś z oferty kredytu bankowego? Udało Ci się go wcześniej spłacić?

A może przeniosłeś go do innego banku lub skorzystałeś z możliwości konsolidacji?

Sprawdź, czy należy Ci się zwrot prowizji. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Pozwól nam odzyskać Twoje pieniądze.

Skontaktuj się z nami, jeśli uważasz, że zwrot prowizji Ci się należy. Załatwimy na Ciebie wszystkie formalności.

Co musisz zrobić, aby uzyskać należny zwrot?

Skontaktuj się z nami

Podczas rozmowy z naszym konsultantem, poprosimy Cię o przedstawienie wszystkich informacji na temat posiadanych kredytów i pożyczek. Dzięki temu będziemy mogli zastosować odpowiednią procedurę odzyskania należnej kwoty.

Wyślij nam potrzebne dokumenty

Nasz konsultant poprosi Cię o wysłanie nam Twoich dokumentów, dotyczących kredytu lub pożyczki. Na ich podstawie analityk będzie w stanie obliczyć wysokość kwoty, o którą możemy się ubiegać. Zależy nam na obopólnej satysfakcji, dlatego wysokość prowizji poznasz jeszcze tego samego dnia.

Podpisz umowę, na podstawie której przelejemy Ci pieniądze

Po zapoznaniu z całą historią kredytową, przygotujemy dla Ciebie specjalne dokumenty i wyślemy je pocztą. W odpowiedzi, prosimy o odesłanie podpisanych egzemplarzy, na podstawie których zlecimy wypłatę pieniędzy na wskazany numer konta.

Czy wiesz co kryje się pod pojęciem prowizji?

Prowizja, to nic innego jak koszt ponoszony przez każdego, kto postanowił skorzystać z kredytu lub pożyczki udzielonych przez bank. Prowizja jest elementem jednorazowym, niemniej jednak jej wysokość zależna jest od wysokości kredytu lub pożyczki, o którą wnioskujemy. Najprościej mówiąc im wyższy kredyt próbujemy zaciągnąć, tym wyższą prowizję będziemy musieli zapłacić.

Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie, w zależności od banku. Nie ma jednej, stałej kwoty, dlatego nietrudno zauważyć, że jej wysokość z roku na rok jest coraz wyższa. Na dzień dzisiejszy prowizja może sięgać nawet kilkunastu procent.

Najistotniejszą kwestią prowizji jest to, że możemy ją odzyskać. Według Ustawy z grudnia 2011 roku oraz Stanowiska Rzecznika Finansowego i Prezesa UOKIK o zwrot prowizji może ubiegać się osoba, która:

 • Dokonała wcześniejszej spłaty kredytu,
 • Przeniosła kredyt do innego banku,
 • Dokonała konsolidacji,

Jeśli zaliczasz się do któregoś z wymienionych przypadków, to masz prawo ubiegać się o zwrot części prowizji, która nie została spłacona w ratach.

Z doświadczenia wiemy, że nieświadomość kredytobiorców w tej kwestii jest naprawdę duża, co bardzo chętnie wykorzystują banki, nie wypłacając należnego zwrotu kredytowego.

FAQ- Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Związek Zwrotów Kredytów?

Nasza firma powstała po to, aby pomóc kredytobiorcom w odzyskaniu należnej prowizji z zaciągniętych kredytów i pożyczek. Dla naszych klientów oferujemy możliwość sprzedaży swych roszczeń lub pomoc przy odzyskaniu należności.

W jakim czasie mogę spodziewać się zwrotu gotówki?

Przelewy zlecamy w przeciągu 1-3 dni od momentu podpisania umowy.

Ile będę musiał zapłacić za Waszą pomoc?

Niezależnie od formy pomocy, nasza firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od klientów.

W jaki sposób mogę otrzymać zwrot prowizji?

Aby móc wypłacić należną kwotę, potrzebujemy dokumentów poświadczających spłatę kredytu lub pożyczki, w tym także dokumentów o wcześniejszej spłacie. Jeśli skorzystałeś z opcji konsolidacji, niezbędna będzie umowa o konsolidacji.

Nie posiadam wymaganych dokumentów. Czy nadal mogę ubiegać się o zwrot?

Tak. W przypadku nieposiadania starych dokumentów, pomożemy Ci wygenerować raport BIK. Na jego podstawie będziemy mogli przeprowadzić potrzebną analizę.

Jaka kwota mi przysługuje?

Każdej analizy zwrotu prowizji dokonujemy indywidualnie. Wszystkie wyliczenia wykonujemy po otrzymaniu niezbędnych dokumentów, a nasza wycena jest darmowa.

Posiadam złą historię kredytową. Co teraz?

Nie badamy historii kredytowej naszych klientów, ponieważ nie zajmujemy się udzielaniem finansowania.

Masz jakieś pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji  Kontakt

Zwroty bankowe i kredytowe

Nasza firma powstała po to, aby pomóc kredytobiorcom w odzyskaniu należnej prowizji z zaciągniętych kredytów i pożyczek. Dla naszych klientów oferujemy możliwość sprzedaży swych roszczeń lub pomoc przy odzyskaniu należności.

Oferujemy również pomoc wszystkim tym, którzy chcą uzyskać informacje na temat zwrotów bankowych. Oprócz tego, pomożemy również w edukacji konsumenckiej.

Kontakt

 • Twoja Prowizja Sp.Zo.o.
  ul.Narutowicza 40/1,90-135 Łódź
  NIP 725268669
  KRS 0000837728
 • 22 3574595
 • [email protected]

Search